Projektowanie hal stalowych

SOLID HALE, którego specjalnością jest kompleksowa realizacja hal stalowych, oferuje kilkanaście gotowych projektów standardowych hal produkcyjnych i magazynowych, przygotowanych we współpracy z wysoce wykwalifikowanym zespołem Pracowni Projektowej. Gotowe projekty hal stalowych to rozwiązanie ekonomiczne, zmniejszające koszty inwestycji i czas jej trwania. Realizując hale staramy się tworzyć obiekty wyjątkowe, które idealnie wkomponują się w już istniejącą infrastrukturę, a jednocześnie będą nowoczesne i dostosowane do oczekiwań Inwestora.

Gotowe projekty: hale stalowe: produkcyjne, magazynowe i przemysłowe

Wykonujemy wysokiej, jakości projekty hal stalowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobrze zaprojektowane hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe czy sportowe zapewniają sukces ich właścicielom, stanowiąc doskonałą bazę dla odbywających się w nich procesów technologicznych. Dlatego w SOLID HALE każdy projekt hali stalowej powstaje po dokładnym rozpatrzeniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Jako profesjonaliści, przygotowując projekty hal, obór, chlewni, wiat czy magazynów, staramy się zawsze maksymalnie zoptymalizować parametry inwestycji. Jesteśmy w stanie sprawnie i kompleksowo przeprowadzić zarówno projektowanie centrum logistycznego, jak i obiektu przemysłowego, produkcyjnego czy sportowego.

Nowoczesne programy i wykwalifikowana kadra

Hale stalowe i ich projekty w SOLID HALE powstają w oparciu o najnowocześniejsze aplikacje i programy. Wykwalifikowana kadra naszej Pracowni Projektowej składa się z doświadczonych i kreatywnych projektantów, którzy specjalnie dla Państwa są w stanie zrealizować każdy projekt: centrum logistycznego, hali przemysłowej, magazynu, chlewni czy obory. W trakcie przygotowywania rysunków technicznych posługujemy się precyzyjnymi symulacjami i obliczeniami, dzięki czemu nasze projekty hali stalowej, obór oraz wielu innych obiektów odznaczają się wysoką jakością, pozwalając uzyskać obiekt w pełni funkcjonalny.

Nasza Pracownia Projektowa zapewnia kompletną dokumentację konstrukcyjną, jak również architektoniczną do pozwolenia na budowę – profesjonalnie i terminowo.