Obiekty budowane przez firmę SOLID HALE to m.in. hale produkcyjne z biurem. Ze względu na szereg korzyści, w tym przede wszystkim krótki czas budowy, możliwość późniejszej modyfikacji oraz wytrzymałość stalowych konstrukcji, tego typu projekty są wybierane najczęściej przez przedsiębiorstwa działające m.in. w branży wytwarzania żywności lub rolniczej. W trakcie ich projektowania wybieramy rozwiązania odpowiadające potrzebom konkretnego profilu działalności klienta. Dzięki temu oddajemy do użytku funkcjonalne obiekty, które pomogą zoptymalizować działalność każdej firmy pod kątem opłacalności i bezpieczeństwa produkcji.

Hala produkcyjna szara z oknami

Hale produkcyjne z biurem od SOLID HALE

Co wyróżnia nasze obiekty? Przede wszystkim projektowanie hali produkcyjnej dotyczy budowy konstrukcji wykorzystywanej również jako sortownia, wielkogabarytowa powierzchnia magazynowa, handlowa i nie tylko. Przestrzeń łączymy z zapleczem socjalno-biurowym. Dla podmiotów działających w produkcji to ważne udogodnienie, ponieważ umiejscowienie biura ułatwia m.in. przepływ informacji, a tym samym reagowanie na potencjalne problemy w toku wytwarzania towarów. Dzięki temu cały proces jest realizowany efektywniej.

Jako zaufany producent hal stalowych dajemy pewność, że hala produkcyjna z biurem powstanie w miejscu, gdzie warunki terenowe stawiają duże wyzwanie na etapie tworzenia projektu budowy. To za sprawą doświadczenia kadry inżynierskiej, która podczas montażu wykorzystuje specjalistyczny sprzęt. Kluczowe znaczenie ma również właściwy dobór komponentów przy projektowaniu.

Wyposażenie hal na miarę indywidualnych potrzeb

Dzięki współpracy z firmą Wiśniowski, czyli producentem stolarki stalowo-aluminiowej czy też bram garażowych oraz przemysłowych, projekt i budowa hali produkcyjnej z biurem mogą uwzględniać montaż najwyższej jakości elementów zwiększających komfort i bezpieczeństwo użytkowania konstrukcji. Są to m.in. systemy przeładunkowe bądź fasady o optymalnych parametrach izolacji cieplnej i akustycznej. Jeśli chodzi o wygodę pracy, przy projektowaniu nie zapominamy też o roli ogrzewania i klimatyzacji. Odpowiednie rozwiązania przyczynią się do obniżenia kosztów eksploatacji obiektu.

Konstrukcje funkcjonujące jako obiekty produkcyjne i magazynowe z biurem, czyli hale stalowe – producent SOLID HALE już teraz zaprasza do bezpośredniego kontaktu oraz skorzystania z bezpłatnej wyceny budowy. Stwórz razem z nami innowacyjny projekt, który pomoże w rozwoju Twojej firmy.