Konstrukcje stalowe, hale i budynki

Każdy rynek działalności biznesowej jest ściśle powiązany z aktualną koniunkturą i rozwojem gospodarczym. Dotyczy to także rynku konstrukcji stalowych, który jest uzależniony od potrzeb na budownictwo o określonych strukturach rodzajowych i stosowanych rozwiązań technologicznych. O znaczeniu branży dostawców hal stalowych niech świadczy fakt, że w ostatniej dekadzie nastąpił trzykrotny wzrost jej wartości, a także usług towarzyszących. A więc obecne do niedawna „betony” systematycznie odchodzą do lamusa konstrukcja stalowa budynku jest rozwiązaniem szybszym i tańszym. Oczywiście niemały w tym udział ma wsparcie środkami unijnymi zgodnie z koncepcją rozwoju poprzez budownictwo infrastrukturalne i konstrukcje stalowe w budownictwie. W ślad za tym idą wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają osiągnąć najwyższą jakość konstrukcji stalowych hal, obniżyć koszty inwestycji oraz utrzymania, a także zaoferować kompleksowość usług, począwszy od projektowania, poprzez wsparcie w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i realizacji procedur, po budowę, montaż i opiekę powykonawczą. W ten kierunek doskonale wpisuje się SOLID HALE, wykonawca którego nadrzędnym celem jest zapewnić wyjątkową funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ekonomicznego wykorzystania stali niezależnie od wybranej konstrukcji stalowej i rodzaju przedsięwzięcia.

Z pewnością nie bez znaczenia dla wielu przedsiębiorców decydujących się na wybór obiektów o konstrukcji stalowej SOLID HALE jest również to, że:

 • są tańsze, a przy tym pozwalają na zdecydowanie szybszą realizację inwestycji w odróżnieniu od tradycyjnych murowanych obiektów,
 • umożliwiają w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa bezproblemowe rozbudowanie hali stosownie do potrzeb,
 • pozwalają bez szkody dla środowiska naturalnego na utylizację niektórych elementów i ponowne wykorzystanie stali poprzez jej recykling.

Stalowa konstrukcja hali usługowej

Dostawca SOLID HALE dostarcza najwyższej jakości konstrukcje stalowe hal: blachownicowe i kratownicowe, wykonane z profili walcowanych i giętych z polskiej stali konstrukcyjnej. Rodzaj konstrukcji stalowej zależy przede wszystkim od przeznaczenia hali, obciążenia ogniowego, obciążeń wiatrowo-śniegowych oraz konieczności zastosowania suwnic i innych urządzeń dźwignicowych, instalacji przemysłowej, infrastruktury mediów, pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych, systemów przeładunkowych czy antresoli. Zastosowanie określonych rozwiązań jest ukierunkowane na indywidualne potrzeby inwestora oraz optymalizowane pod względem ekonomicznym i zawsze z zapewnieniem bezawaryjnego i długoletniego użytkowania obiektu magazynowego, produkcyjnego oraz każdego innego budynku o konstrukcji stalowej.

Hala usługowa oparta na stalowej konstrukcji

Konstrukcje stalowe SOLID HALE – wszechstronność zastosowania

Projektowane i budowane przez nas konstrukcje stalowe mają szeroki zakres zastosowania. Niemały w tym udział ma wykorzystanie do ich produkcji najlepszych jakościowo materiałów, a także wdrożonych nowoczesnych technologii. Każda oferowana konstrukcja stalowa jest trwała, wytrzymała i bezpieczna dla jej użytkowników i środowiska naturalnego. Uzyskanie praktycznie dowolnego układu przestrzennego to kolejny atut wszechstronnego wykorzystania hal jako obiektów:

 • przemysłowych,
 • produkcyjnych,
 • magazynowych,
 • sportowych,
 • handlowych,
 • rolniczych.

Gotowa hala ze stali

Ponadto proponowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w halach typu chłodnie i mroźnie, centra logistyczne, biura i warsztaty oraz wiaty i zadaszenia. Wspomniana optymalizacja, która jest mocną stroną SOLID HALE dotyczy przede wszystkim obszaru materiałowego i konstrukcyjnego, a jej efekty to nie tylko uzyskanie mniejszych kosztów, ale również gwarancja utrzymania pełnego bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności obiektu.

SOLID HALE – budynki stalowe

Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną oraz wykonawczą pozwalającą stawiać solidne budynki stalowe o różnym zastosowaniu. Realizacja zaprojektowanych konstrukcji stalowych hal przeprowadzana jest w sposób profesjonalny z wyjątkową dbałością o najmniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt spełniał oczekiwania inwestorów pod każdym względem. Bez wątpienia uzyskanie zadowolenia inwestorów jest także wynikiem stałego uczestnictwa w procesach zmian technologicznych i doskonalenia własnych rozwiązań zarówno projektowych, jak i wykonawczych. Zawsze wsłuchujemy się w propozycje inwestorów i realizujemy sugestie w zgodzie ze sztuką tworzenia konstrukcji stalowych.

Ukończona hala rolnicza

Konstrukcja stalowa hali – klucz do sukcesu

Podstawą każdej hali jest jej konstrukcja, która składa się z ram nośnych wykonanych ze stali. Dzięki zastosowaniu tego materiału hale charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Stal jest również materiałem elastycznym, co pozwala na swobodne kształtowanie przestrzeni wewnątrz hali oraz łatwe dostosowanie jej do potrzeb użytkowników. Wykorzystanie stali w budowie hal pozwala na osiągnięcie wysokiej precyzji wykonania. Elementy konstrukcyjne są produkowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi, co gwarantuje ich doskonałą jakość oraz trwałość. Konstrukcja stalowa hali jest łatwa w montażu, co przekłada się na szybki czas realizacji inwestycji oraz niższe koszty budowy.

Konstrukcje stalowe – największe zalety

 • Ekologiczność i energooszczędność – konstrukcje stalowe są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Stal jest materiałem w pełni nadającym się do recyklingu, co sprawia, że jej wykorzystanie w budownictwie przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 oraz ograniczenia zużycia surowców naturalnych. Konstrukcja hali stalowej pozwala na zastosowanie nowoczesnych technologii izolacyjnych oraz systemów ogrzewania i wentylacji, dzięki czemu obiekty te są energooszczędne i komfortowe dla użytkowników.
 • Elastyczność i funkcjonalność – zastosowanie lekkiej konstrukcji stalowej umożliwia swobodne kształtowanie przestrzeni wewnątrz hali oraz łatwe dostosowanie jej do potrzeb użytkowników. Hale mogą być wykorzystywane jako magazyny, warsztaty, hale produkcyjne czy obiekty sportowe, a ich przeznaczenie może być zmieniane w miarę ewolucji działalności firmy.
 • Korzyści finansowe – budowa hali o konstrukcji stalowej to rozwiązanie korzystne z punktu widzenia finansowego. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi koszty budowy są niższe niż w przypadku tradycyjnych obiektów murowanych. Stalowe hale magazynowe charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji oraz długą żywotnością, co przekłada się na oszczędności w dłuższej perspektywie.

Rodzaje konstrukcji stalowych

Przygotowane z wytrzymałych i jednocześnie stosunkowo lekkich profili stalowych konstrukcje to przede wszystkim różnego rodzaju hale. Ogromne możliwości w zakresie produkcji wspomnianych elementów sprawiają, że przeznacza się je m.in. pod magazyny, garaże, a nawet kompletne zakłady produkcyjne o dużej powierzchni użytkowej. Oferowane przez nas budynki sprawdzają się również na gospodarstwach rolnych. Pełnią funkcję m.in. obiektów inwentarskich, a nierzadko nawet silosów.

Choć metalowe konstrukcje, których jesteśmy dostawcą, najczęściej kojarzone są z zastosowaniem przemysłowym, to z powodzeniem można jednak w takiej formie przygotować też domy jednorodzinne. Stelaż na profilach ze stali to interesująca alternatywa dla tradycyjnych, kosztownych i czasochłonnych w wykonaniu budynków betonowych.

Hale magazynowe

Przechowywanie ładunków w zamkniętym pomieszczeniu pozwala skutecznie ochronić towar przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym m.in. wilgoci czy promieniowania słonecznego. Hale o konstrukcji stalowej wykorzystane w charakterze magazynu to doskonałe rozwiązanie dla firm działających w branży transportowej. Są lekkie i powstają szybko, można je łatwo modyfikować, a dzięki solidnemu stelażowi stanowią odpowiednie miejsce np. do bezpiecznego składowania różnego rodzaju materiałów. Jako wykonawca tego typu obiektów gwarantujemy ich dopasowanie do charakterystyki eksploatacji, tworząc np. układ wewnętrznych przegród oddzielających pomieszczenia na konkretne ładunki. Wszystkich zainteresowanych nimi zapraszamy do kontaktu!

Małą magazynowa hala

Hale przemysłowe

Przy wznoszeniu obiektów o planowanym zastosowaniu w przemyśle kluczowymi kwestiami, na które zwracają uwagę inwestorzy, są funkcjonalność i powierzchnia. Konstrukcja stalowa hali umożliwia wykonanie sporego, ale jednocześnie stabilnego budynku. Krótki czas budowy jest również niezwykle istotny – szczególnie w sytuacji, gdy zakład potrzebuje dodatkowej przestrzeni w celu zwiększenia efektywności realizacji procesów produkcyjnych lub logistycznych. Dopasowujemy nasze hale stalowe do potrzeb firm funkcjonujących w przemyśle, tworząc takie obiekty z wytrzymałego materiału, odpornego na działanie wielu czynników mogących przyczyniać się do uszkodzenia. Do dyspozycji klienta są gotowe projekty, ale jesteśmy też w stanie działać według indywidualnych koncepcji inwestorów.

Wnętrze przemysłowej hali

Hale produkcyjne

Przygotowanie funkcjonalnego zakładu produkcyjnego może zająć stosunkowo niewiele czasu – doskonale do tego celu nadają się proponowane przez nas hale o konstrukcji stalowej, których jesteśmy wykonawcą. Są to budynki dopasowywane do potrzeb inwestora. Można w nich wydzielać stanowiska na konkretne maszyny lub kompletne ciągi technologiczne. W przypadku dużych przedsiębiorstw wykonywanych jest najczęściej kilka obiektów – każdy dla poszczególnej linii produkcyjnej. Solidność zapewnia metalowy stelaż o przemyślanej budowie, a dodatkowa izolacja ścian pozwala zatrzymać ciepło. Stalowe konstrukcje mogą być zatem z powodzeniem użytkowane jako hale, w których wytwarzane są wyroby wymagające odpowiednich warunków i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Wykończenie wnętrza hali produkcyjnej

Hale sportowe

Zamknięte obiekty sportowe to niezwykle praktyczne obiekty. Można z nich bowiem korzystać niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych. Konstrukcje stalowe hali tego typu można postawić w krótkim czasie, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych architektonicznie projektów. W ten sposób powstają miejsca spełniające swoją główną funkcję, ale i będące estetycznymi budynkami wykończonymi zgodnie z wytycznymi inwestora. Do takich obiektów zaliczają się m.in.: stadiony piłkarskie, korty tenisowe, tory łyżwiarskie i wyścigowe, baseny, zadaszone sale gimnastyczne, a nawet składające się z wielu elementów zjeżdżalnie wodne w parkach rozrywki. Jesteśmy w stanie wykonać każdy z nich – zapraszamy do kontaktu!

Sportowa hala

Hale handlowe

Przygotowywane przez naszą firmę wszechstronne hale stalowe możemy wykonać w formie obiektów handlowych składających się np. z kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu odrębnych stanowisk dla poszczególnych sprzedawców. Ich właściwa izolacja termiczna jest w tym wypadku kluczowa i pozwala użytkować takie budynki przez cały rok. Taka konstrukcja to znacznie tańsza alternatywa dla betonowych odpowiedników. Spore możliwości w zakresie produkcji sprawiają, że handlowe hale wyposażamy w efektowne przeszklenia, drzwi w wybranych miejscach i inne udogodnienia, które pozwalają na komfortowe ich użytkowanie przez wiele osób jednocześnie. Wytrzymałe profilowe stalowe zapewniają solidność także przy obiektach wielkopowierzchniowych wykonywanych przez naszą firmę.

Handlowa hala firmy Premio Maxi Mobil

Hale rolnicze

Konieczność przechowywania w bezpiecznym miejscu specjalistycznych maszyn i urządzeń, a także stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla żywego inwentarza – to najczęstsze powody, dla których konstrukcje stalowe hal wybierane są przez właścicieli gospodarstw rolnych. Trwający krótko proces budowy w połączeniu z możliwością szybkiego przygotowywania kolejnych obiektów o określonych wymiarach sprawia, że metalowe budynki są w tym wypadku doskonałym rozwiązaniem. Nowoczesne farmy wykorzystują je w charakterze m.in. obór, chlewni, kurników, chłodni, a także magazynów do składowania plonów. Zachęcamy do składania na nie zamówień w naszej firmie – jako dostawca gwarantujemy ich wysoką jakość, przez co z powodzeniem mogą zastąpić trudne i kosztowne w budowie oraz modyfikacji betonowe odpowiedniki.

Rolnicza hala z zielonym kombajnem Claas Tucano 430

Hale logistyczne

Efektywny, szybki przepływ towarów poprzez kolejne stanowiska przeładunkowe pozwala na terminowe dostarczenie poszczególnych materiałów do odbiorców. Z tego względu niezbędne jest wydzielenie odpowiedniej przestrzeni do realizacji takich zadań – najlepiej sprawdzi się hala z metalowych profili. Powierzchnia konstrukcji tego typu może być bardzo duża, co ułatwi poruszanie się w niej pracownikom korzystającym z wózków widłowych lub innych maszyn. Bezproblemowa i szybka rozbudowa pozwala stworzyć w krótkim czasie zaawansowane technologicznie centrum logistyczne w formie hali stalowej. Jako wykonawca takich obiektów zapewniamy ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia mogące pojawić się przy realizacji procesów wchodzących w skład łańcucha dostaw niezbędnego przy terminowym i jednocześnie bezpiecznym dostarczaniu przesyłek od nadawcy do odbiorcy.

Logistyczna hala z zewnątrz

Hale systemowe

W sytuacji, gdy priorytetem jest skrócenie czasu budowy obiektu wykorzystywanego np. w zakładzie produkcyjnym, doskonałym rozwiązaniem są systemowe konstrukcje stalowe. Elementy hal są bowiem prefabrykowane, czyli przygotowane wcześniej przez naszą firmę. Zostają one przewiezione na miejsce realizacji inwestycji, a następnie połączone ze sobą, tworząc solidne i wszechstronne budynki modułowe. Można je z powodzeniem zdemontować po czasowym wykorzystaniu w określonym celu, a następnie sprzedać lub zainstalować przy realizacji innego przedsięwzięcia. Zachęcamy do zamawiania tego typu hal stalowych w naszej firmie – gwarantujemy wysoką jakość wykonania każdego prefabrykowanego elementu!

Czarno - żółta hala systemowa

Wiaty magazynowe i rolnicze oraz zadaszenia

Profile przygotowane z wytrzymałej, ocynkowanej stali, mogą być z powodzeniem użyte do stworzenia rozmaitych konstrukcji – zarówno wspomnianych hal, jak i wiat magazynowych oraz rolniczych, a także estetycznych zadaszeń. Niezależnie od tego, jak będą wykorzystywane, gwarantujemy ich ponadprzeciętną stabilność i odporność na zróżnicowane warunki eksploatacji. Ocynkowane elementy zachowują swoje parametry techniczne nawet przy długotrwałym poddawaniu ich działaniu wilgoci. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami w zakresie produkcji konstrukcji stalowych w postaci wiat i zadaszeń. Dodatkowo wyposażamy je w przeszklenia z wytrzymałych tworzyw sztucznych o określonym stopniu transparentności.

Magazynowa wiata 225m2

Budowa hal stalowych

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty usługowej. Zadbaliśmy o to, aby miała ona charakter kompleksowy. Z tego właśnie powodu zajmujemy się m.in. wznoszeniem hal stalowych. Konstrukcje tego typu zdecydowanie najczęściej wykorzystywane są w budownictwie przemysłowym. Obiekty takie zazwyczaj pełnią funkcję magazynów. Największą zaletą opisywanej technologii jest fakt, że budynki w tej formie mogą zostać wzniesione nawet kilkukrotnie szybciej od swojego murowanego odpowiednika. Ma to również wpływ na cenę inwestycji, ponieważ konieczne do poniesienia koszty są znacznie mniejsze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zajmiemy się stworzeniem projektu oraz całościową realizacją. Ogromne doświadczenie pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszych z technicznego punktu widzenia zadań!

Budowa szkieletu hali stalowej

Proces projektowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania klientów względem wielkości, czy też wysokości hal ze stali bywają bardzo zróżnicowane. Z tego właśnie powodu do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie. Proces projektowania rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu z inwestorem. Takie podejście do sprawy pozwala nam zadbać o to, aby budynki stalowe jak najlepiej wpisywały się w konkretne oczekiwania. Zespół naszych doświadczonych architektów chętnie podejmie się realizacji trudnych i nietypowych zleceń. Jako doświadczony dostawca tego typu obiektów gwarantujemy najwyższy standard obsługi. Zadbamy o to, aby szczegółowa wycena inwestycji trafiła do Państwa jak najszybciej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Projektowanie hali stalowej - rzuty

Produkcja hal i konstrukcji stalowych

Jako producent nowoczesnych hal i budynków stalowych z ugruntowaną pozycją na rynku zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość wytwarzanych elementów i prefabrykatów. Dostępne w ofercie rozwiązania wyróżniają się nie tylko doskonałą wytrzymałością na obciążenia statyczne oraz dynamiczne, ale także odpornością na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających czynników atmosferycznych – w tym m.in. wilgoci, a także niskich i wysokich temperatur. Konstrukcje stalowe hal nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Podczas ich produkcji stawiamy na najnowocześniejsze i innowacyjne technologie, co pozwala nam zagwarantować sprawną realizację zlecenia. Jesteśmy pewni, że prezentowana oferta zadowoli najbardziej wymagających inwestorów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami!

Proces produkcji hali - betonowe filary gotowe do stawiania stalowej konstrukcji

Fundamenty

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji i dbamy o to, aby każda wybudowana przez nas hala doskonale spełniała swoją funkcję. Dlatego też konieczne do wykonania prace rozpoczynamy od posadowienia trwałych fundamentów, które muszą stanowić solidną podporę dla nowego magazynu. Jeżeli chodzi o hale o konstrukcji stalowej, to najczęściej wykorzystywanymi podporami pod słupy nośne są tzw. stopy fundamentowe. Są to bloki zbrojonego betonu w kształcie prostopadłościanu. Odpowiadają one za przeniesienie sił działających wzdłuż oraz w poprzek osi tych podpór. Projektowane i wykorzystywane przez nas rozwiązania są odporne na działanie wód gruntowych oraz na korozję biologiczną. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu!

Stawianie fundamentów pod konstrukcję ze stali

Montaż hal stalowych

Dlaczego w przypadku budownictwa przemysłowego montaż hal cieszy się tak dużą popularnością? Chodzi oczywiście o czas. Dzięki odpowiedniemu projektowi oraz rozwiązaniom systemowym wznoszenie magazynu lub hangaru o konstrukcji stalowej zawsze przebiega bardzo sprawnie. Z praktycznego punktu widzenia jest to niezwykle ważne, ponieważ właścicielom firm produkcyjnych bardzo zależy na tym, aby rozbudowa posiadanej infrastruktury miała możliwie najmniejszy wpływ na wydajność funkcjonowania zakładu. Jako doświadczony dostawca, wykonujemy montaż wg najwyższych standardów – szybko, rzetelnie, zgodnie ze wcześniej ustalonym terminem oraz z rygorystycznymi wyznacznikami sztuki budowlanej!

Montaż stalowej konstrukcji hali rolnej

Montaż innych konstrukcji ze stali

Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że stal to absolutnie wyjątkowy materiał, który na tle alternatywnych rozwiązań technologicznych wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością i przystępną ceną. Z tego powodu nowoczesne budynki stalowe doskonale sprawdzają się nie tylko jako hale magazynowe, ale także wiele innych obiektów, których również jesteśmy wykonawcą.

Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju wiatach, czy też zadaszeniach. Bez względu na to, jakiej opcji Państwo szukają – nasze ogromne doświadczenie pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszego z technicznego punktu widzenia zlecenia. Konstrukcje ze stali zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę są trwałe i bezpieczne w eksploatacji.

Montaż obudowy

Solidna i estetyczna obudowa to oczywiście jeden z najistotniejszych elementów każdej konstrukcji stalowej. W tym zakresie również mogą Państwo liczyć na obsługę kompleksową oraz szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Bez względu na to, czy chodzi o płyty warstwowe o doskonałych właściwościach izolacyjnych, czy też standardową blachę falistą – zadbamy o to, aby wybrany typ obudowy hali jak najlepiej wpisywał się w indywidualne oczekiwania i był jednocześnie atrakcyjny cenowo.

Montowanie obudowy hali

Nasi doświadczeni projektanci zajmą się wyliczeniem niezbędnej ilości materiału – wraz z obróbkami blacharskimi, które pełnią funkcję zarówno ozdobną, jak i uszczelniającą oraz techniczną. Wszystko po to, aby inwestor mógł zapoznać się z precyzyjną kalkulacją koniecznych do poniesienia kosztów.

Malowanie przeciwpożarowe

W razie zaistnienia takiej konieczności możemy zająć się także malowaniem przeciwpożarowym konstrukcji stalowej. Choć wysokiej jakości metal jest materiałem, który cechuje duża odporność na ogień, to warto wiedzieć o tym, że długotrwałe oddziaływanie bardzo wysokiej temperatury może przyczynić się do osłabienia wytrzymałości słupów nośnych, a co za tym idzie – do zawalenia się obiektu. Malowanie przy wykorzystaniu specjalistycznych powłok skutecznie zabezpiecza stal przed działaniem ognia. Dzięki temu, w przypadku kryzysowej sytuacji, hala o konstrukcji stalowej wytrzyma dłużej, a to z kolei pozwali na przeprowadzenie bezpiecznej ewakuacji znajdujących się w niej osób. Stosowane przez nas farby zabezpieczające to produkty najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne, wymagane przez prawo normy.

Malowanie

Największym zagrożeniem dla trwałości każdego stalowego budynku jest ewentualność pojawienia się ognisk korozji. W skrajnych przypadkach rdza – do której powstania przyczyniają się przede wszystkim czynniki atmosferyczne – może w istotny sposób zmniejszyć wytrzymałość elementów nośnych. W jaki sposób temu zapobiec? Choć dostępnych rozwiązań jest przynajmniej kilka, to korzystając z oferty naszej firmy, mogą Państwo liczyć na wykonanie profesjonalnego malowania hali. Specjalistyczne powłoki malarskie tworzą niezwykle szczelną barierę ochronną, która uniemożliwia wilgoci, przedostanie się do głębszych struktur materiału. Co także istotne – malowanie konstrukcji stalowej ma pozytywny wpływ na estetykę całego obiektu. Zabezpieczenie antykorozyjne tego typu to ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie, które zdążyło już udowodnić swoją niebagatelną wartość użytkową, co jako doświadczony wykonawca możemy potwierdzić.

Wnętrze budynku gospodarczego

Dlaczego warto wybrać stalowe konstrukcje Solid Hale?

Jako ceniony w branży wykonawca konstrukcji stalowych do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując w ten sposób inwestorom najwyższy możliwy standard obsługi – zarówno w zakresie projektowania, jak i samego wykonawstwa. Podejmujemy się wznoszenia hal, magazynów, hangarów oraz wiat. Prace realizujemy kompleksowo – od fundamentów aż po najwyższą z kalenic na dachu. Co więcej – nasze usługi obejmują również konsultacje techniczne oraz szeroko zakrojone doradztwo. Dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów i dokładamy wszelkich starań, aby budynki stalowe jak najlepiej wpisywały się w oczekiwania inwestorów. Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy przedstawią wszystkie zalety poszczególnych rozwiązań oraz przygotują szczegółową wycenę!