Konstrukcje stalowe, hale i budynki

Każdy rynek działalności biznesowej jest ściśle powiązany z aktualną koniunkturą i rozwojem gospodarczym. Dotyczy to także rynku konstrukcji stalowych, który jest uzależniony od potrzeb na budownictwo o określonych strukturach rodzajowych i stosowanych rozwiązań technologicznych. O znaczeniu branży dostawców hal stalowych niech świadczy fakt, że w ostatniej dekadzie nastąpił trzykrotny wzrost jej wartości, a także usług towarzyszących. A więc obecne do niedawna „betony” systematycznie odchodzą do lamusa. Oczywiście niemały w tym udział ma wsparcie środkami unijnymi zgodnie z koncepcją rozwoju poprzez budownictwo infrastrukturalne. W ślad za tym idą wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają osiągnąć najwyższą jakość konstrukcji stalowych hal, obniżyć koszty inwestycji oraz utrzymania, a także zaoferować kompleksowość usług, począwszy od projektowania, poprzez wsparcie w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i realizacji procedur, po budowę, montaż i opiekę powykonawczą. W ten kierunek doskonale wpisuje się SOLID HALE, dystrybutor którego nadrzędnym celem jest zapewnić wyjątkową funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ekonomicznego wykorzystania stali niezależnie od wybranej konstrukcji stalowej i rodzaju przedsięwzięcia.

Z pewnością nie bez znaczenia dla wielu przedsiębiorców decydujących się na wybór obiektów o konstrukcji stalowej SOLID HALE jest również to, że:

  • są tańsze, a przy tym pozwalają na zdecydowanie szybszą realizację inwestycji w odróżnieniu od tradycyjnych murowanych obiektów,
  • umożliwiają w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa bezproblemowe rozbudowanie hali stosownie do potrzeb,
  • pozwalają bez szkody dla środowiska naturalnego na utylizację niektórych elementów i ponowne wykorzystanie stali poprzez jej recykling.

Stalowa konstrukcja hali usługowej

Dystrybutor SOLID HALE dostarcza najwyższej jakości konstrukcje stalowe hal: blachownicowe i kratownicowe, wykonane z profili walcowanych i giętych z polskiej stali konstrukcyjnej. Rodzaj konstrukcji stalowej zależy przede wszystkim od przeznaczenia hali, obciążenia ogniowego, obciążeń wiatrowo-śniegowych oraz konieczności zastosowania suwnic i innych urządzeń dźwignicowych, instalacji przemysłowej, infrastruktury mediów, pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych, systemów przeładunkowych czy antresoli. Zastosowanie określonych rozwiązań jest ukierunkowane na indywidualne potrzeby inwestora oraz optymalizowane pod względem ekonomicznym i zawsze z zapewnieniem bezawaryjnego i długoletniego użytkowania obiektu magazynowego, produkcyjnego oraz każdego innego budynku o konstrukcji stalowej.

Hala usługowa oparta na stalowej konstrukcji

Konstrukcje stalowe SOLID HALE – wszechstronność zastosowania

Projektowane i budowane przez nas konstrukcje stalowe mają szeroki zakres zastosowania. Niemały w tym udział ma wykorzystanie do ich produkcji najlepszych jakościowo materiałów, a także wdrożonych nowoczesnych technologii. Każda oferowana konstrukcja stalowa jest trwała, wytrzymała i bezpieczna dla jej użytkowników i środowiska naturalnego. Uzyskanie praktycznie dowolnego układu przestrzennego to kolejny atut wszechstronnego wykorzystania hal jako obiektów:

  • przemysłowych,
  • produkcyjnych,
  • magazynowych,
  • sportowych,
  • handlowych,
  • rolniczych.

Gotowa hala ze stali

Ponadto proponowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w halach typu chłodnie i mroźnie, centra logistyczne, biura i warsztaty oraz wiaty i zadaszenia. Wspomniana optymalizacja, która jest mocną stroną SOLID HALE dotyczy przede wszystkim obszaru materiałowego i konstrukcyjnego, a jej efekty to nie tylko uzyskanie mniejszych kosztów, ale również gwarancja utrzymania pełnego bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności obiektu.

SOLID HALE – budynki stalowe

Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną oraz wykonawczą pozwalającą stawiać solidne budynki stalowe o różnym zastosowaniu. Realizacja zaprojektowanych konstrukcji stalowych hal przeprowadzana jest w sposób profesjonalny z wyjątkową dbałością o najmniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt spełniał oczekiwania inwestorów pod każdym względem. Bez wątpienia uzyskanie zadowolenia inwestorów jest także wynikiem stałego uczestnictwa w procesach zmian technologicznych i doskonalenia własnych rozwiązań zarówno projektowych, jak i wykonawczych. Zawsze wsłuchujemy się w propozycje inwestorów i realizujemy sugestie w zgodzie ze sztuką tworzenia konstrukcji stalowych.