Jako producent hal stalowych zajmujemy się projektowaniem oraz budową magazynowych namiotów, wykorzystywanych przez przedsiębiorców również w celach produkcyjnych. W ręce inwestorów oddajemy projekty konstrukcji namiotowych z biurami, które spełniają wszelkie normy prawa budowlanego. Tym samym magazyny dla branży przemysłowej, rolniczej, a także wielu innych, wytrzymują najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne. Z powodzeniem mogą służyć przez cały rok, ale też umożliwiamy montaż kompleksu pomieszczeń funkcjonujących sezonowo.

Jak działamy, jeśli chodzi o projektowanie hali magazynowej typu namiotowego? Pierwszym etapem dla producenta są badania geotechniczne, które pozwalają określić uwarunkowania terenu. Następnie przedstawiamy projekt, uwzględniający m.in. dobór materiałów, pasujących do przeznaczenia konstrukcji. Po akceptacji planu budowy i pozyskaniu pozwoleń na przeprowadzenie inwestycji konstruujemy stalowy namiot wykończany kompleksowo i wyposażany w niezbędną dla magazynu z biurem infrastrukturę.

Hala magazynowa duża szara

Hale magazynowe i ich wykorzystanie

Dlaczego hale magazynowe stalowe to dobre rozwiązanie dla inwestorów? Przede wszystkim są to obiekty namiotowe o różnym zastosowaniu, a ich projekty można dopasować do rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb firmy. Przestrzeń każdorazowo jest dostosowywana do rodzaju składowanych towarów czy również sposobu wewnętrznej komunikacji. W przypadku projektowania większego stalowego namiotu znajdzie się w nim miejsce na budowę biura oraz pomieszczeń socjalnych. Pokaźniejsza powierzchnia pozwala wydzielić strefy dla ruchu pieszego oraz poruszania się wózkami widłowymi. Całość pomieści też urządzenia do produkcji, dzięki czemu powstanie uniwersalny kompleks dla producentów.

Dzięki zastosowaniu materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością namiotowy obiekt może być przeznaczony dla przemysłu spożywczego. To projekty, z których bardzo często korzystają rolnicy. Ich przeznaczenie należy uwzględnić na etapie projektowanie, jednakże budowa hali magazynowej stalowej z biurem w postaci namiotu uwzględnia też ewentualne modyfikacje, korygowane zgodnie z obecną działalnością producentów i inwestorów.

Koszty projektowania i budowy hali magazynowej

Sposób zagospodarowania i wykorzystania przestrzeni namiotowej to podstawowy czynnik, który kształtuje cenę projektowania i budowy obiektu. Stalowy namiot jako hala namiotowa magazynowa z biurem może posiadać dodatkową izolację cieplną z wełny mineralnej lub pianki poliuretanowej. Każdy projekt producenta SOLID HALE uwzględnia też dodatkowe doświetlenie najważniejszych obszarów, montaż odpowiedniej liczby okien czy instalację systemu ogrodzenia przemysłowego. Wszystkie detale należy wziąć pod uwagę, szacując koszty inwestycji.

Projektowanie wymaga zebrania najważniejszych informacji na temat parametrów obiektu, a także uwarunkowania terenu, na którym ma powstać namiotowa hala magazynowa z biurem. Jesteśmy po to, aby pomóc w określeniu głównych wytycznych, na podstawie których sporządzimy projekt i zrealizujemy budowę namiotu. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego, skorzystania z darmowej wyceny naszego producenta oraz poznania przykładowych inwestycji z portfolio dostępnego na stronie internetowej.

Postaw na producenta SOLID HALE

Obiekty takie jak namiotowe hale magazynowe z biurami, które oferuje producent SOLID HALE, w zależności od sposobu budowy i ich eksploatacji, mogą posiadać elementy stolarki stalowej lub aluminiowej, pod każdym względem dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki współpracy z firmą Wiśniowski w projekcie uwzględniamy montaż okien, drzwi oraz części wykończenia namiotu gospodarczego w różnych opcjach kolorystycznych.

Namiotowe, przemysłowe hale stalowe – producent SOLID HALE to zaufany partner, który wykonuje projekty hal magazynowych namiotów z biurami na terenie całej Polski, Jeśli projektowanie budowa tego typu obiektów znajduje się w planach Twojego przedsiębiorstwa, zapraszamy do kontaktu.