Główną specjalnością naszej firmy jest projektowanie hal stalowych ocieplanych. Konstrukcje te mogą być wykorzystywane jako punkty handlowe, sortownie, przechowalnie bądź zakłady produkcyjne. Ich przeznaczenie zależy od potrzeb inwestora. Podczas budowy magazynowych lub przemysłowych obiektów bierzemy pod uwagę wszystkie indywidualne wymagania, a poszczególne z nich odróżniają się metrażem, jedno lub dwuspadowym dachem oraz dowolną kolorystyką.

Dzięki współpracy z firmą Wiśniowski jesteśmy w stanie zaoferować rozmaite opcje wyposażenia. Każda hala stalowa ocieplana może mieć różne warianty elementów stolarki budowlanej – drzwi oraz okien spełniających najwyższe standardy przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Proponujemy również instalację systemów ogrodzeń przemysłowych, a także załadunkowych. Właściwe rozwiązania zasugerujemy na etapie projektowania konstrukcji.

Hala stalowa z oknami

Główne zalety hali magazynowych ze stali

Z wielu powodów hale magazynowe stalowe są korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Ich wyposażenie z łatwością można dostosować do rodzaju prowadzonej działalności. Projektowanie i budowa w pełni ocieplanych obiektów niesie też szereg innych korzyści, a wspomnieć należy o:

  • krótkim czasie budowy, dzięki czemu budynek błyskawicznie może zacząć służyć przedsiębiorstwu,
  • sposobności rozpoczęcia inwestycji o dowolnej porze roku, niezależnie od warunków pogodowych,
  • nowoczesnym designie obiektu, który wpasowuje się w pobliską infrastrukturę, a całość tworzy spójną przestrzeń,
  • swobodzie w późniejszej modyfikacji konstrukcji, co ułatwia dostosowanie obiektu do ewentualnych zmian profilu firmy.

Hale stalowe magazynowe bądź przemysłowe, które projektuje i konstruuje producent SOLID HALE to również korzystna cena w stosunku do jakości. Możesz przekonać się osobiście poprzez wstępną bezpłatną wycenę. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź skorzystania z symulacji za pośrednictwem strony internetowej.

Wszystko zaczyna się od projektu

Od czego zaczyna się budowa hali stalowej? Na samym początku przeprowadzamy dokładny wywiad z inwestorem. Wiedza m.in. na temat profilu działalności i zakładanego przeznaczenia magazynowych lub przemysłowych konstrukcji umożliwi dopasowanie najważniejszych parametrów, w tym przede wszystkim wielkości. Dzięki temu ocieplane pomieszczenia i ich przestrzeń zostaną wykorzystane najefektywniej. Indywidualna infrastruktura obiektu dotyczy też wentylacji i ogrzewania, ochrony przeciwpożarowej. Staramy się, aby w trakcie projektowania wybrać takie rozwiązanie, które pozwolą w jak najlepszy sposób zoptymalizować koszty utrzymania.

Magazynowe, przemysłowe, rolnicze hale stalowe – producent SOLID HALE daje gwarancję, że ocieplane konstrukcje odpowiedzą potrzebom najbardziej wymagających inwestorów. Co najważniejsze, spełnią wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Już teraz zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji.