Realizacje: hale namiotowe i namioty

Na swoim koncie mamy liczne realizacje dla klientów z sektora rolniczego. Zleceniodawcy mogą zamówić u nas hale namiotowe o szerokim zastosowaniu, które idealnie sprawdzą się do wykorzystania sezonowego, a także stałego. Produkty wykonane na solidnych, stalowych konstrukcjach są ocieplane, dlatego świetnie się sprawdzą do magazynowania płodów rolnych, jak również jako miejsce do życia dla zwierząt gospodarskich. Namioty halowe realizujemy na podstawie indywidualnych projektów, dostosowując ich rozmiar do aktualnych potrzeb firmy.

Jako doświadczony producent namiotów halowych wykorzystujemy sprawdzone technologie i najlepsze gatunkowo materiały, aby zrealizowany projekt spełniał najwyższe wymagania jakościowe klientów. Mimo swojej solidnej konstrukcji hale namiotowe są bardzo szybkie i proste w montażu, dlatego instalacja gotowego namiotu na posesji zleceniodawcy przebiega ekspresowo. Co więcej, produkty te można bardzo szybko zdemontować, więc są często wykorzystywane sezonowo, np. do magazynowania plonów zebranych z pola przed dostarczeniem ich do punktów sprzedaży. 

Producent namiotów halowych Solid

Prezentowane tutaj produkty znajdą zastosowanie nie tylko w sektorze rolniczym. Producent Solid Hale wykonuje namioty halowe na potrzeby przedstawicieli branży przemysłowej budowlanej i każdej innej, w której istnieje potrzeba bezpiecznego miejsca do przechowywania różnego rodzaju produktów. Konstrukcje stalowe mają bardzo dobre właściwości techniczne, wyróżniają się bowiem odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Są przy tym lekkie i proste w montażu i demontażu, więc stanowią świetną alternatywę dla obiektów murowanych czy nawet drewnianych. 

Już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych rozwiązań dla klientów biznesowych z różnych sektorów gospodarki. Jesteśmy producentem namiotów halowych, z których obecnie korzystają gospodarstwa rolne, zakłady przemysłowe czy firmy budowlane z różnych części kraju. Nawiązując współpracę z klientem, zawsze staramy się dostosować projekt do jego indywidualnych potrzeb, tak aby wykonana hala namiotowa była przede wszystkim funkcjonalna. 

Namioty halowe od producenta Solid Hale

Materiały, z których wykonujemy namioty halowe, pozyskujemy od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Dzięki temu możemy zaproponować klientom niezawodne i funkcjonalne hale namiotowe, których jesteśmy producentem. Oferujemy rozwiązania o świetnych właściwościach technicznych, w wersji ocieplanej, które można przeznaczyć na magazyny maszyn rolniczych czy innych pojazdów wykorzystywanych przez przedsiębiorstwo. Mamy też doświadczenie w tworzeniu konstrukcji na potrzeby zakładów przemysłowych.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich realizacji producenta Solid Hale, a także do składania zamówień na namioty halowe. Aby skorzystać z naszych kompleksowych usług, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami handlowymi, korzystając z formularza na stronie solidhale.pl. Na podstawie wytycznych zleceniodawcy opracujemy projekt indywidualny, który sprosta wymaganiom funkcjonalnym oraz jakościowym.