Konstrukcje stalowe

Funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ekonomicznego wykorzystania stali – to cele nadrzędne przy wyborze rodzaju konstrukcji stalowej. Na budynki stalowe decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców, ponieważ tego typu obiekty:

  • są tańsze i szybsze w budowie w odróżnieniu od konstrukcji murowanych,
  • są demontowalne i łatwo rozbudowywalne.

SOLID HALE dostarcza najwyższej, jakości konstrukcje stalowe hal: blachownicowe i kratownicowe, wykonane z ogólnodostępnych na rynku polskim profili walcowanych i giętych. Rodzaj konstrukcji stalowej zależy od przeznaczenia hali, obciążenia ogniowego, obciążeń wiatrowo-śniegowych oraz konieczności zastosowania suwnic, instalacji czy antresoli. Rozwiązanie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, optymalizując je pod względem ekonomicznym, zapewniając bezawaryjne i długoletnie użytkowanie obiektu magazynowego, produkcyjnego oraz każdego innego budynku o konstrukcji stalowej.

Konstrukcje stalowe o szerokim zakresie zastosowania

Konstrukcje stalowe wykonywane przez firmę SOLID HALE mają szeroki zakres zastosowania. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów oraz najnowocześniejszych technologii. Każda oferowana przez nas konstrukcja stalowa jest trwała, wytrzymała i bezpieczna dla środowiska naturalnego. Hale o konstrukcji stalowej oraz ich rozwiązania dają możliwość uzyskania praktycznie dowolnego układu przestrzennego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb inwestora. Mocną stroną SOLID HALE jest optymalizacja konstrukcji hal w dwóch elementach aspektach: materiałowym oraz konstrukcyjnym.

Kompleksowe usługi z zakresu budownictwa ze stali

Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną oraz wykonawczą, realizującą stalowe konstrukcje fachowo, solidnie i z dbałością o najmniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby każda konstrukcja stalowa hali była wykonywana kompleksowo, od etapu projektowanego, poprzez produkcję i transport, aż po montaż.

Montaż konstrukcji poszczególnych elementów hali stalowej nie wymaga spawania na placu budowy. Wykorzystanie połączeń śrubowych przy montażu elementów konstrukcji ułatwia transport elementów szkieletu na plac budowy i ich ewentualne magazynowanie. Pozwala również na bezpieczny demontaż konstrukcji.