Jedną z alternatyw dla tradycyjnego budownictwa obiektów handlowych hale usługowe ze stali. To rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych, które wymagają dużego zaplecza socjalnego, jak i również punktów sprzedażowych o mniejszym metrażu. Są powszechnie wybierane przez inwestorów, ponieważ budowa generuje niskie koszty inwestycji. Realizacja projektu odbywa się w krótkim czasie, a w razie potrzeby całość błyskawicznie może zostać przeniesiona w dowolne miejsce. Chcąc przekonać się o ich potencjale, zachęcamy, aby sprawdzić, co oferujemy jako producent hal stalowych.

Hala usługowa brążowa z oknami

Nowoczesne hale handlowe ze stali

Niewątpliwą zaletą hal usługowych, w których budowie stosuje się stal, jest możliwość wykorzystania różnych rozwiązań aranżacyjnych, pozwalających dostosować obiekt do potrzeb handlu. Tego typu konstrukcje z powodzeniem pełnią też funkcję magazynów. W zależności od specyfiki danej branży, a także skali działalności przedsiębiorstwa, realizujemy koncepcje uwzględniające dowolny rozmiar powierzchni. Nie zapominamy o aspektach wizualnych. Innowacyjne hale handlowe parterowe lub piętrowe powinny wzbudzać zaufanie wśród osób potencjalnie korzystających z usług. Stawiamy więc na designerskie wyposażenie, które nie tylko robi dobre wrażenie, ale również gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Obiekt usługowy ze stali może być wykończony na wiele sposobów. Taką szansę dajemy dzięki współpracy z marką Wiśniowski. Duży asortyment bram, okien, drzwi oraz ogrodzeń w wielu wariantach kolorystycznych powala dopasować każdy detal zewnętrznej i wewnętrznej aranżacji do założeń współczesnych stylów projektowania. Odpowiednie rozwiązania wskażemy podczas wspólnego przygotowywania koncepcji.

Hale usługowe – zaufaj producentowi SOLID HALE

Interesuje Cię budowa obiektu usługowego? Chcesz zrealizować projekt konstrukcji handlowej ze stali przeznaczonej na magazyn? Zarówno lokalni przedsiębiorcy z dowolnej części Polski, jak i również inwestorzy działający na większą skalę, mogą skorzystać z naszej oferty. Budowa tymczasowych lub stałych obiektów odbywa się na silnie zurbanizowanych terenach oraz na obrzeżach miast i przy głównych szlakach komunikacyjnych.

Handlowe hale stalowe – producent SOLID HALE zachęca do sprawdzenia portfolio z przykładowymi realizacjami, a także sięgnięcia po darmową wycenę projektu. Postaw na innowacyjność i funkcjonalność.