Jedną ze specjalizacji firmy SOLID HALE jest budowanie hal stalowych przeznaczonych do użytku komercyjnego. Realizujemy projekty konstrukcji, które powszechnie działają m.in. jako wielkopowierzchniowe obiekty handlowe, a także magazyny. Na życzenie klienta wykonujemy również mniejsze inwestycje. Wielkość powierzchni, jak i również sposób jej zagospodarowania, dostosowujemy do przeznaczenia budynków. Optymalne dopasowanie wszelkich rozwiązań konstrukcyjnych to jeden z czynników, który pozwala wydobyć potencjał prowadzonej działalności handlowej.

W zależności od funkcji konstrukcji dobierzemy odpowiedni zestaw materiałów do budowy, a także infrastrukturę obiektu, w tym systemy ogrzewania i wentylacji, instalację telekomunikacyjną, ciągi komunikacyjne czy też punkty odbioru i wysyłki towarów. To ważne, ponieważ dobrze zorganizowana stalowa hala komercyjna pod względem przestrzeni, służąca też jako magazyn, umożliwi bezpieczną i wygodną komunikację na jej terenie. Nie zapominamy również o właściwym określeniu zakresu prac wykończeniowych. Dajemy gwarancję, że każdy indywidualny projekt spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, jak i wymogi BHP oraz przeciwpożarowe.

Hala komercyjna z bramą

Jak realizujemy projekt hali komercyjnej?

Jak działamy jako zaufany producent hal stalowych komercyjnych, przeznaczonych też na magazyny? Pierwszym krokiem jest poznanie i przeanalizowanie potrzeb inwestycji. Kluczowe znaczenie ma skala przedsięwzięcia czy też rodzaj świadczonych przez klienta usług. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej kompletujemy dokumentację formalno-prawną, pozyskiwaną od gminy lub urzędu miasta. Następnie nakreślamy naszą koncepcję i poprzez ścisłą współpracę z inwestorem opracowujemy najlepsze rozwiązanie, spełniające wszelkie wymagania, wynikające przede wszystkim z przeznaczenia budowli. Po akceptacji projektu rozpoczyna się budowa hali komercyjnej.

Zapytaj o wycenę

Warto pamiętać, że budowa obiektów komercyjnych, służących także jako magazyny to wieloetapowy proces, a czas i koszty realizacji uzależnione są od wielu czynników. Należy wspomnieć o zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych czy też wielkości powierzchni. Hale stalowe, które wykonuje producent SOLID HALE, mogą podlegać późniejszym modyfikacjom. Te również trzeba uwzględnić w finansach przeznaczanych na realizację inwestycji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu, a także skorzystania z bezpłatnej wyceny.