Konstrukcje stalowe, hale przemysłowe i magazynowe

Jako uznany na rynku dostawca hal stalowych, zajmujemy się dostawą i montażem najwyższej klasy konstrukcji ze stali, o przeznaczeniu produkcyjnym, magazynowym, rolniczym oraz przemysłowym. Nasze projekty są starannie przemyślane, a koszt zawsze dostosowywany do budżetu klienta. Każda hala stalowa jest tworzona przy użyciu najlepszej jakości stali i elementów izolacyjnych. Nasza specjalność to przede wszystkim hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe oraz rolnicze.

Budowa – korzystne cenowo hale stalowe

Jesteśmy producentem hal stalowych dla przemysłu, budownictwa, rolnictwa oraz produkcji, oferując naszym klientom rozwiązania trwałe, wytrzymałe i wyjątkowo korzystne pod względem cenowym.
Nie zajmujemy się wyłącznie produkcją. Oferujemy kompleksową obsługę Inwestycji począwszy od projektowania poprzez dostawę i montaż konstrukcji stalowych.

Funkcjonalne konstrukcje stalowe – kalkulator

By mogli Państwo dowiedzieć się, jaka cena będzie wiązała się z budową hali ze stali, stworzyliśmy prosty w obsłudze kalkulator. Przy pomocy kalkulatora kosztów hali stalowych mogą Państwo oszacować przybliżony koszt budowy konstrukcji magazynowej, przemysłowej, produkcyjnej bądź rolniczej. W ten sposób można też przekonać się, ile wynosi koszt budowy obory wolnostanowiskowej, chlewni, wiaty blaszanej, magazynu czy hali produkcyjnej. Szczegółowy cennik nie jest dostępny, ponieważ ceny obiektów zależą od wielu parametrów, w szczególności takich, jak:

  • lokalizacja inwestycji,
  • strefy obciążenia wiatru i śniegu
  • długość i wysokość hali,
  • wielkość bramy,
  • ilość okien i drzwi.

Kalkulator do obliczania kosztów budowy hali ze stali jest narzędziem znajdującym się obecnie w trakcie wdrażania i niedługi pojawi się na naszej stronie.
Wszystkich z Państwa, którzy chcą poznać szczegółowy cennik i uzyskać dokładną wycenę budowy hali stalowej zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszym biurem.